Váš spolehlivý partner při realizaci, projektování a financování staveb.
 
 

Pár informací o stavební společnosti PAMA Poděbrady s.r.o.

 
     
 

Firma PAMA Poděbrady s.r.o.

     
 

je lokální stavební firma zabývající se převážně občanskou výstavbou jako jsou stavby rodinných domů tzv. „na klíč“, rekonstrukcemi rodinných domů, bytů, případně výstavbou menších bytových domů a jejich rekonstrukcí.

Zabýváme se také dodávkou veškerých stavebních prací, profesí a jejich koordinací k úspěšnému dokončení projektu či jeho dílčí části dle požadavků objednatele. Umíme zpracovat kompletní projektovou dokumentaci včetně všech řemesel a to ve všech požadovaných stupních. Zajistíme také inženýrskou činnost, popř. financování Vaší stavby. Jsme schopni reagovat na náročné požadavky investora, nabízíme individuální přístup, vstřícnou komunikaci a profesionalitu. Díky mnohaletým zkušenostem ve výstavbě klademe důraz na kvalitní provedení prací.

Za dobu své existence má společnost spousty spokojených zákazníků a řadu zrealizovaných staveb,

  Stavební firma PAMA Poděbrady - sídlo firmy  
         
   

Historie firmy naší firmy

 
  Logo Pama  

Historie naší firmy sahá až do roku 1992, kdy byla založena Karlem Paroulkem jako sdružení, do kterého postupem času přibyly další dva společníci. V roce 2004 se přeměnila na společnost PAMA Poděbrady s.r.o.. V devadesátých letech minulého století i po roce 2000 se společnost stabilizovala na místním stavebním trhu, ve kterém působí dodnes. V zimě roku 2014 přichází do firmy Ing. Miroslav Cejnar, který společnost přebírá a to za stálé spolupráce se zakladatelem Karlem Paroulkem. S ním přichází i Bc. Michaela Paroulková, též s několikaletou praxí v oblasti projektování staveb, která zároveň rozšiřuje působnost firmy na projektování pozemních staveb. Součástí týmu se také stává Miroslav Holiš, který působí jako externí finanční poradce s mnohaletými zkušenostmi v oblasti zprostředkování finančních služeb.

 
         
Stavební firma PAMA Poděbrady - Váš spolehlivý partner při realizaci, projektování a financování staveb.
Copyright © 2016 PAMA Poděbrady s.r.o. MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE