Váš spolehlivý partner při realizaci, projektování a financování staveb.
 
 

Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám.

 
         
 

Dokumenty a certifikáty

 
 

Pracovníci stavební firmy PAMA Poděbrady se pravidelně vzdělávají, tak abychom měli vždy přehled o nejnovějších materiálech a technologiích. Jsme proškoleni například na provádění kontaktních zateplovacích systémů od předních výrobců, lité a betonové potěry, provádění staveb z pórobetonových tvárnic ytong atd.

 
         
 

Certifikáty a dokumenty ke stažení v PDF.

     
         
  dek  Ytong rigips Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám. Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám.  
     
   Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám. Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám.  Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám. Wienerberger cihlářský průmysl  
     
  Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám. Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám. Stavební firma PAMA Poděbrady, realizace staveb, projektování a financování staveb, zelená úsporám.  
     
  cihelný systém Heluz Xella  
         
Stavební firma PAMA Poděbrady - Váš spolehlivý partner při realizaci, projektování a financování staveb.
Copyright © 2016 PAMA Poděbrady s.r.o. MAPA WEBU - webmaster ZMORWARE